Zuzana Bauerová - Fotografie fb

zuzana@fotobauerova.cz

Zuzana Bauerová - fotografie

Jsem fotografkou a mámou dvou skvělých holek. A také ženou z Moravy, která v Rakousku poznala muže z Čech. Trochu zamotané, viďte?

Byla jsem zdravotní laborantkou a pak chemickou inženýrkou. Jsem Rybou, která mnoho let plula světem marketingu a obchodu u globálních firem, až jsem doplula k sobě do ateliéru. A přesně tam teď ráda trávím hodiny a mnohdy i noci, abych vetkla duši obrázkům, na kterých jste vy.
Jsem fotografkou ve vlastním plně vybaveném ateliéru.

Když to shrnu, prvně jsem míchala roztoky, pak jsem je analyzovala, později interpertovala a prodávala výsledky těch analýz. Nakonec se smíchaly zkušenosti z různých profesí v jeden koktejl. Po letech v byznysu přišla změna. Zjistila jsem, že mě taky baví spousta jiných věcí a že najezdit 5000 km měsíčně a po nocích dohánět čas strávený na ucpaných dálnicích není to nejlepší, co v pracovním životě můžu zažít. 

Fotím produkty a fotím lidi.
Co se týká lidí, dávám přednost přirozeným portrétům kdekoliv venku nebo fotografování v prostředí, které je vám blízké.
Mým cílem je, abyste si z fotografování odnesli pocit příjemně strávených chvil a trvalou vzpomínku na klíčová období ve vašich životech. Snažím se vás vystihnout takové, jakými skutečně jste.

 


Město:          Jablonec nad Nisou

E-mail:         zuzana@fotobauerova.cz
Telefon:        +420 774 649 885
Web:             www.fotobauerova.cz
                      
Nebo mi můžete poslat zprávu přímo odsud:

Váš email:  

Váš telefon:

Napište Vaši zprávu:

Odkazy:

www.sundisk.cz
www.misscake.cz
www.salonsweet.cz

Video:

http://obacreators.com