Zuzana Bauerová - Fotografie fb

zuzana@fotobauerova.cz

Jak to všechno funguje?

V úplném začátku vše záleží na vaší představě o fotografii, kterou si chcete pořídit. Proto vždy upřednostňuji schůzku předem, při níž si vše potřebné řekneme.
Na základě informací od vás budu mít větší představu o náročnosti fotografování.

Po prvním setkání už nám bude víc jasné, v jakém duchu bude naše focení probíhat. Ráda vám poradím, jestli pro vaše fotografie využít prostředí ateliéru (event.volbu pozadí, styl svícení atd.), interiéru či exteriéru.

Jak dlouho předem je potřeba se objednat?

Přibližně jeden měsíc dopředu. Pokud půjde o fotografování venku, je možné, že se Váš termín změní v závislosti na počasí.

Jaká bude cena portrétního fotografování?

Cena závisí na vašich konkrétních požadavcích. Ke každé zakázce přistupuji individuálně (volba pozadí v ateliéru, různá místa pro focení v exteriéru popř. kombinace ateliér-exteriér, fotografování přímo u vás atd.).
Vždy dostáváte fotografie na DVD a část z nich vytištěných, vše v kvalitním a originálním dárkovém balení.
Cenu vám ráda pošlu e-mailem.

Kolik stojí svatební fotografování?
 
Každá svatba je jedinečná. Jste to vy, vaši hosté, místo konání příprav, obřadu či oslavy, kteří připravíte pokaždé jiný příběh. A právě na základě vašich přání existují různé možnosti svatebního fotografování. Proto připravuji konkrétní nabídku pro Váš svatební den až po společné schůzce. 

Cena svatebního fotografování začíná na 2580 Kč. 
Konkrétní nabídku připravuji po schůzce s vámi. Dodací lhůta se u svatebních fotografií pohybuje od dvou do šesti týdnů dle sezóny.